Filmové novinky - září

Kategorie: Premiéry na Blu-ray a DVD
Vytvořeno středa 4. září 2013 1:00 Napsal Administrator

Prázdniny skončily a my se opět hlásíme po dvouměsíční přestávce s dalšími novinkami. Tentokrát jsme si pro vás připravili filmy - Každá koruna dobrá a Pancho se žení. První je komedie Zbyňka Brynycha, ve které hrají Miloš Kopecký, Jiřina Šejbalová, Miroslav Horníček, Karel Höger a mnoho dalších hvězd. Druhý film je parodií na rodokapsové příběhy a režíroval ho Rudolf Hrušínský, který ve filmu také hraje. Více o filmech se dozvíte uvnitř článku.

Každá koruna dobrá

V prodeji od 4.9.2013

Osvědčený sazeč Emil Tůma se nastěhuje se svou ženou a dvěma dětmi do velké vily na předměstí, kterou jim odkázal jejich strýc. Tento člověk se na stará kolena bavil tím, že vybavil domácnost spoustou technických zlepšení. To však nebyla jeho jediná zábava. Tou další se stala společnost bandy podvodníků s názvem Každá koruna dobrá. Vila byla útočištěm tohoto spolku a starý pan Tůma jejich šéfem. To však noví majitelé domu vůbec netuší a netuší také, jak těžké bude přivést život v tomto domě do normálních kolejí.

KOUPIT ZA 99 KČ

Pancho se žení

V prodeji od 18.9.2013

Dobrodruh Pancho ze zakouká do krásné Rosity, ale ta se má na přání rodičů vdát za přihlouplého Pedra. Ten cestuje za dívkou s průvodním dopisem, který se ovšem pokusí zneužít nejdříve Pancho a pak i lupič Manuel, aby dívku dostali oni. Ta raději uteče z domova a po sérii nedorozumění a náhod se Panchovi podaří Rositu získat a stát se jejím manželem.

Druhý a poslední režijní pokus mladičkého Rudolfa Hrušínského byl natočen na sklonku roku 1944, ale na plátna se dostal po úpravách až v roce 1946. Objevuje se zde poprvé v celovečerním filmu ve svých šestapadesáti letech Jarmila Kurandová.

FOTO: Filmexport
Veškeré informace o připravovaných filmech najdete ZDE a informace o novinkách ZDE.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Oblíbené scény a filmové hlášky

Website Design
Copyright 2011 - 2015. Licence Creative Commons. Filmové novinky - září. All Rights Reserved. Časopis Film a video, jehož autorem je Filmexport Home Video s.r.o., podléhá licenci Creative Commons. Uveďte autora, neužívejte komerčně 3.0 Unported. ISSN 1805-5028 (Print) ISSN 1805-5036 (On-line)
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free