Soutěžte s Film a video! Pokud si přejete dostávat upozornění na nové soutěže, přihlašte se k odběru v pravém horním rohu!

Soutěž o knihu Astrid Lindgrenové UKONČENA

Nadřazená kategorie: Rubriky Kategorie: Soutěže
Datum zveřejnění Napsal Lenka Burianová

Vyhrajte knihu od Astrid Lindgrenové - Detektiv Kalle má podezření. Losovat budeme celkem pět výherců, kteří navíc získají dárek v podobě CD od Czech Tourism. Neváhejte ani minutu a zapojte se do soutěže.

 

 

Detektiv Kalle má podezření - Astrid Lindgrenová

 

 

Kdo je detektiv Kalle? Přece ten nejlepší pátrač, a to je mu teprve třináct let! Jeho první případ se odehrává během prázdnin v švédském městečku Lillköpingu, kde se po několika letech zničehonic objevil strýček Kallovy kamarádky Evy-Lotty. Strýček se ovšem chová víc než podivně - neustále se zajímá o zříceninu na návrší, v noci leze oknem z pokoje, kupuje si zcela nevhodné věci, horlivě pročítá noviny, a to není zdaleka všechno... Kallovi je hned jasné, že tohle není jen tak. Něco podezřelého se chystá a on musí vypátrat co, než bude pozdě!

 

SOUTĚŽNÍ otázka:

Který zahraniční dokument vydává na DVD 13. 2. 2013 společnost Filmexport Home Video? Správnou odpověď hledejte zde.

Soutěže se smí zúčastnit občané ČR. Výhry odesíláme nejpozději do 14 dnů od ukončení soutěže. Správnou odpověď pište do odpovědního formuláře pod článkem. Vylosování budou 4 výherci a jejich jména budou zveřejněna po ukončení soutěže pod tímto článkem.

SOUTĚŽ KONČÍ: 15. 2. 2013 ve 12 hodin.

VŠEM SOUTĚŽÍCÍM DĚKUJEME A VÝHERCŮM BLAHOPŘEJEME!

VYHRÁLI:

Danuše Kubíčková, Plzeň
Irena Sladká, Kout na Šumavě
Libor Petr, Frenštát pod Radhoštěm
Monika Rothová, Voděrady
Michaela Fiedlerová, Jáchymov

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Oblíbené scény a filmové hlášky

Website Design
Copyright 2011 - 2015. Licence Creative Commons. Soutěž o knihu Astrid Lindgrenové UKONČENA. All Rights Reserved. Časopis Film a video, jehož autorem je Filmexport Home Video s.r.o., podléhá licenci Creative Commons. Uveďte autora, neužívejte komerčně 3.0 Unported. ISSN 1805-5028 (Print) ISSN 1805-5036 (On-line)
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free