Soutěžte s Film a video! Pokud si přejete dostávat upozornění na nové soutěže, přihlašte se k odběru v pravém horním rohu!

Soutěž o DVD s českými filmy UKONČENA

Nadřazená kategorie: Rubriky Kategorie: Soutěže
Datum zveřejnění Napsal Lenka Burianová

Vyhrajte sadu DVD! Soutěžíme o filmy s Hugo Haasem a filmy režisérů Ladislava Broma a Václava Wassermana. Ceny jsou odstupňované na příčky a výherci získají sadu po třech nebo pěti DVD (dle umístění). Neváhejte ani minutu a zapojte se do soutěže.

 

 

1. místo - filmy Václava Wassermana

2. místo - filmy Ladislava Broma

 

3. místo - filmy s Hugo Haasem

 

SOUTĚŽNÍ otázka:

Kdo je režisérem filmu, který vydává na DVD 13. 3. 2013 společnost Filmexport Home Video? Hlavní hrdinkou je dívka Rozina. Správnou odpověď hledejte zde.

Soutěže se smí zúčastnit občané ČR. Výhry odesíláme nejpozději do 14 dnů od ukončení soutěže. Správnou odpověď pište do odpovědního formuláře pod článkem. Vylosování budou 3 výherci a jejich jména budou zveřejněna po ukončení soutěže pod tímto článkem.

SOUTĚŽ KONČÍ: 15. 3. 2013 ve 12 hodin.

VYHRÁVAJÍ:
Kateřina Čajánková, Přibyslavice - sada filmů V. Wassermana
Monika Kovářová, Olomouc - sada filmů L. Broma
Eva Filipčíková, Vidnava - sada filmů s H. Haasem

Šťastným výhercům gratulujeme a všem přejeme hodně štěstí v dalším soutěžení!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Oblíbené scény a filmové hlášky

Website Design
Copyright 2011 - 2015. Licence Creative Commons. Soutěž o DVD s českými filmy UKONČENA. All Rights Reserved. Časopis Film a video, jehož autorem je Filmexport Home Video s.r.o., podléhá licenci Creative Commons. Uveďte autora, neužívejte komerčně 3.0 Unported. ISSN 1805-5028 (Print) ISSN 1805-5036 (On-line)
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free