Soutěžte s Film a video! Pokud si přejete dostávat upozornění na nové soutěže, přihlašte se k odběru v pravém horním rohu!

Soutěž o knihu Černobílé idoly UKONČENA

Nadřazená kategorie: Rubriky Kategorie: Soutěže
Datum zveřejnění Napsal Lenka Burianová

Pro všechny milovníky archivních českých filmů tu máme další skvělou soutěž. Hrajeme o knihu Černobílé idoly a jiní, kterou napsal Aleš Cibulka. Tato publikace vám přiblíží herecké osobnosti první poloviny minulého století, a to známé i neznámé. Je doplněná vzácnými fotografiemi, obrázky, vzory rukopisů i zajímavostmi. Toužíte po této knize? Nyní máte možnost získat ji zdarma. Ze správných odpovědí vylosujeme 3 z vás, kteří knihu obdrží. Sponzorem soutěže je nakladatelství Albatros.

SPONZOREM SOUTĚŽE je nakladatelství Albatros

O CO HRAJEME?

3x kniha Černobílé idoly a jiní

Soutěžní otázka:

Kdo je autorem knihy Hvězdy, které nehasnou aneb Jak jsem je poznal, kterou vydalo nakladatelství Albatros?  Správnou odpověď hledejte na stránkách vydavatelství - klikněte zde.

Soutěž končí 5. června 2013 ve 12 hodin!

Soutěže se smí zúčastnit občané ČR. Výhry odesíláme nejpozději do 14 dnů od ukončení soutěže. Správnou odpověď pište do odpovědního formuláře pod článkem. Vylosování budou 3 výherci a jejich jména budou zveřejněna po ukončení soutěže pod tímto článkem.

VYHRÁVAJÍ:

Vendula Burýšková, Mladcová
Jiří Konupka, Zašová
Jiřina Neterdová, Bolehošť

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Oblíbené scény a filmové hlášky

Website Design
Copyright 2011 - 2015. Licence Creative Commons. Soutěž o knihu Černobílé idoly UKONČENA. All Rights Reserved. Časopis Film a video, jehož autorem je Filmexport Home Video s.r.o., podléhá licenci Creative Commons. Uveďte autora, neužívejte komerčně 3.0 Unported. ISSN 1805-5028 (Print) ISSN 1805-5036 (On-line)
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free