Soutěžte s Film a video! Pokud si přejete dostávat upozornění na nové soutěže, přihlašte se k odběru v pravém horním rohu!

Soutěž o kolekci filmů režiséra Vladimíra Slavínského UKONČENA

Nadřazená kategorie: Rubriky Kategorie: Soutěže
Datum zveřejnění Napsal Lenka Burianová

Soutěžíme o kolekci filmů, které natočil režisér Vladimír Slavínský! V sadě najdete filmy - Právě začínáme, To byl český muzikant a Holka nebo kluk? Znáte odpověď na jednoduchou soutěžní otázku? Zapojte se do soutěže!

O CO HRAJEME?

3x sada filmů Právě začínáme, To byl český muzikant a Holka nebo kluk?

 

SOUTĚŽNÍ otázka:

Ke kterému z těchto tří výše uvedených filmů Vladimíra Slavínského, vydala společnost Filmexport Home Video i reprint originálního filmového plakátu? Správnou odpověď hledejte zde.


Soutěže se smí zúčastnit občané ČR. Výhry odesíláme nejpozději do 14 dnů od ukončení soutěže. Správnou odpověď pište do odpovědního formuláře pod článkem. Vylosováni budou 3 výherci a jejich jména budou zveřejněna po ukončení soutěže pod tímto článkem.

SOUTĚŽ KONČÍ: 26. 7. 2013 ve 12 hodin.

VYHRÁLI:
Miroslava Macháčková, Okrouhlá Radouň
Tomáš Paszyc, Praha
Jana Byrtusová, Ostrava

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Oblíbené scény a filmové hlášky

Website Design
Copyright 2011 - 2015. Licence Creative Commons. Soutěž o kolekci filmů režiséra Vladimíra Slavínského UKONČENA. All Rights Reserved. Časopis Film a video, jehož autorem je Filmexport Home Video s.r.o., podléhá licenci Creative Commons. Uveďte autora, neužívejte komerčně 3.0 Unported. ISSN 1805-5028 (Print) ISSN 1805-5036 (On-line)
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free