Soutěžte s Film a video! Pokud si přejete dostávat upozornění na nové soutěže, přihlašte se k odběru v pravém horním rohu!

Soutěž o kolekci filmů se Stellou Májovou UKONČENA

Nadřazená kategorie: Rubriky Kategorie: Soutěže
Datum zveřejnění Napsal Lenka Burianová

Soutěžíme o set tří filmů na DVD, ve kterých hraje Stella Májová! V sadě najdete filmy - Příklady táhnou, Barbora Hlavsová a Anděl na horách. Znáte odpověď na jednoduchou soutěžní otázku? Zapojte se do soutěže!

O CO HRAJEME?

3x sada filmů Příklady táhnou, Barbora Hlavsová a Anděl na horách

SOUTĚŽNÍ otázka:

Po prázdninové pauze chystá Filmexport Home Video další nová DVD. Který film bude zahajovat druhou polovinu roku 2013? Nápověda - vychází 4.9.2013. Správnou odpověď hledejte zde.


Soutěže se smí zúčastnit občané ČR. Výhry odesíláme nejpozději do 14 dnů od ukončení soutěže. Správnou odpověď pište do odpovědního formuláře pod článkem. Vylosováni budou 3 výherci a jejich jména budou zveřejněna po ukončení soutěže pod tímto článkem.

SOUTĚŽ KONČÍ: 21. 8. 2013 ve 12 hodin.

VYHRÁVAJÍ:
Tomáš Novotný, Chomutov
Linda Truhličková, Choceň
Jan Horák, Kladno

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Oblíbené scény a filmové hlášky

Website Design
Copyright 2011 - 2015. Licence Creative Commons. Soutěž o kolekci filmů se Stellou Májovou UKONČENA. All Rights Reserved. Časopis Film a video, jehož autorem je Filmexport Home Video s.r.o., podléhá licenci Creative Commons. Uveďte autora, neužívejte komerčně 3.0 Unported. ISSN 1805-5028 (Print) ISSN 1805-5036 (On-line)
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free