Soutěžte s Film a video! Pokud si přejete dostávat upozornění na nové soutěže, přihlašte se k odběru v pravém horním rohu!

Soutěž o kolekci filmů s Jiřím Plachým UKONČENA

Nadřazená kategorie: Rubriky Kategorie: Soutěže
Datum zveřejnění Napsal Lenka Burianová

Soutěžíme o set tří filmů na DVD, ve kterých hraje Jiří Plachý! V sadě najdete filmy - Pokušení paní Antonie, Parohy a Lízin let do nebe. Znáte odpověď na jednoduchou soutěžní otázku? Zapojte se do soutěže!

O CO HRAJEME?

3x sada filmů Pokušení paní Antonie, Parohy a Lízin let do nebe

SOUTĚŽNÍ otázka:

Filmexport Home video připravuje k vydání parodii Rudolfa Hrušínského na rodokapsové příběhy. Víte, jak se tento film jmenuje? Nápověda - vychází 18.9.2013. Správnou odpověď hledejte zde.


Soutěže se smí zúčastnit občané ČR. Výhry odesíláme nejpozději do 14 dnů od ukončení soutěže. Správnou odpověď pište do odpovědního formuláře pod článkem. Vylosováni budou 3 výherci a jejich jména budou zveřejněna po ukončení soutěže pod tímto článkem.

SOUTĚŽ KONČÍ: 2. 9. 2013 ve 12 hodin.

VYHRÁLI:
Otakar Kraft, Petřvald
Bohumila Píšová, Pardubice
Zdenka Březinová, Praha

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Oblíbené scény a filmové hlášky

Website Design
Copyright 2011 - 2015. Licence Creative Commons. Soutěž o kolekci filmů s Jiřím Plachým UKONČENA. All Rights Reserved. Časopis Film a video, jehož autorem je Filmexport Home Video s.r.o., podléhá licenci Creative Commons. Uveďte autora, neužívejte komerčně 3.0 Unported. ISSN 1805-5028 (Print) ISSN 1805-5036 (On-line)
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free