Soutěžte s Film a video! Pokud si přejete dostávat upozornění na nové soutěže, přihlašte se k odběru v pravém horním rohu!

Soutěž o DVD s Karlem Copem UKONČENA

Nadřazená kategorie: Rubriky Kategorie: Soutěže
Datum zveřejnění Napsal Lenka Burianová

Soutěžíme o set tří filmů na DVD, ve kterých hraje Karel Cop! V sadě najdete filmy - Parohy, Bomba a Kde alibi nestačí. Znáte odpověď na jednoduchou soutěžní otázku? Zapojte se do soutěže!

O CO HRAJEME?

3x sada filmů Parohy, Bomba a Kde alibi nestačí

SOUTĚŽNÍ otázka:

Společnost Filmexport Home Video v prosinci přinese na DVD film Dnes neordinuji. Tento film byl natočený podle divadelní hry Okénko a je to jeho druhá filmová podoba. V té první z roku 1933 si roli psychiatra Johánka zahrál... (doplňte jméno herce). Správnou odpověď hledejte zde.


Soutěže se smí zúčastnit občané ČR. Výhry odesíláme nejpozději do 14 dnů od ukončení soutěže. Správnou odpověď pište do odpovědního formuláře pod článkem. Vylosováni budou 3 výherci a jejich jména budou zveřejněna po ukončení soutěže pod tímto článkem.

SOUTĚŽ KONČÍ: 6. 12. 2013 ve 12 hodin.

VYHRÁLI:

Lenka Taušová, Kostomlaty nad Labem
Ludmila Janečková, Chvalčov
Mojmír Žáček, Ostrava

Výhercům gratulujeme a vše ostatním přejeme štěstí v dalším soutěžení!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Oblíbené scény a filmové hlášky

Website Design
Copyright 2011 - 2015. Licence Creative Commons. Soutěž o DVD s Karlem Copem UKONČENA. All Rights Reserved. Časopis Film a video, jehož autorem je Filmexport Home Video s.r.o., podléhá licenci Creative Commons. Uveďte autora, neužívejte komerčně 3.0 Unported. ISSN 1805-5028 (Print) ISSN 1805-5036 (On-line)
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free