Soutěžte s Film a video! Pokud si přejete dostávat upozornění na nové soutěže, přihlašte se k odběru v pravém horním rohu!

Soutěž s Jaroslavem Ježkem UKONČENA

Nadřazená kategorie: Rubriky Kategorie: Soutěže
Datum zveřejnění Napsal Lenka Burianová

Soutěžíme o set tří filmů na DVD, ve kterých můžete slyšet hudbu Jaroslava Ježka! V sadě najdete filmy - Ze soboty na neděli, Svět patří nám a U nás v Kocourkově. Znáte odpověď na jednoduchou soutěžní otázku? Zapojte se do soutěže!

O CO HRAJEME?

3x sada filmů Ze soboty na neděli, Svět patří nám a U nás v Kocourkově

SOUTĚŽNÍ otázka:

Společnost Filmexport Home Video v lednu vydá dva nové filmy na DVD. Jeden z nich je Ivana v útoku a jak se jmenuje ten druhý? Správnou odpověď hledejte zde.


Soutěže se smí zúčastnit občané ČR. Výhry odesíláme nejpozději do 14 dnů od ukončení soutěže. Správnou odpověď pište do odpovědního formuláře pod článkem. Vylosováni budou 3 výherci a jejich jména budou zveřejněna po ukončení soutěže pod tímto článkem.

VYHRÁVAJÍ:

Jana Moravcová, Prostějov
Světlana Vájová, Dolní Město
Kristýna Kopřivová, Libiš

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Oblíbené scény a filmové hlášky

Website Design
Copyright 2011 - 2015. Licence Creative Commons. Soutěž s Jaroslavem Ježkem UKONČENA. All Rights Reserved. Časopis Film a video, jehož autorem je Filmexport Home Video s.r.o., podléhá licenci Creative Commons. Uveďte autora, neužívejte komerčně 3.0 Unported. ISSN 1805-5028 (Print) ISSN 1805-5036 (On-line)
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free