Soutěžte s Film a video! Pokud si přejete dostávat upozornění na nové soutěže, přihlašte se k odběru v pravém horním rohu!

Soutěž s Jarmilou Smejkalovou UKONČENA

Nadřazená kategorie: Rubriky Kategorie: Soutěže
Datum zveřejnění Napsal Lenka Burianová

Jarmila SmejkalováSoutěžíme o set tří filmů na DVD, ve kterých hraje Jarmila Smejkalová! V sadě najdete filmy Muži nestárnou, Punťa a čtyřlístek a Kam čert nemůže. Znáte odpověď na jednoduchou soutěžní otázku? Zapojte se do soutěže!

O CO HRAJEME?

3x sada filmů Muži nestárnou, Punťa a čtyřlístek a Kam čert nemůže

  

SOUTĚŽNÍ otázka:

Na kolika DVD vyšla kreslená dobrodružství malajského „Tygra z Mompracemu“ (Sandokan), které vydala společnost Filmexport Home Video? Správnou odpověď hledejte zde.

KONEC SOUTĚŽE: 15. 8. 2014 VE 12 HODIN

Soutěže se smí zúčastnit občané ČR. Výhry odesíláme nejpozději do 14 dnů od ukončení soutěže. Správnou odpověď pište do odpovědního formuláře pod článkem. Vylosováni budou 3 výherci a jejich jména budou zveřejněna po ukončení soutěže pod tímto článkem.

Vyhrávají:

Magda Tomášová, Liberec
Blanka Böhmová, Kaznějov
Ivo Fanta, Červený Kostelec

VÝHERCŮM BLAHOPŘEJEME A VŠEM OSTATNÍM PŘEJEME HODNĚ ŠTĚSTÍ V DALŠÍM SOUTĚŽENÍ!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Oblíbené scény a filmové hlášky

Website Design
Copyright 2011 - 2015. Licence Creative Commons. Soutěž s Jarmilou Smejkalovou UKONČENA. All Rights Reserved. Časopis Film a video, jehož autorem je Filmexport Home Video s.r.o., podléhá licenci Creative Commons. Uveďte autora, neužívejte komerčně 3.0 Unported. ISSN 1805-5028 (Print) ISSN 1805-5036 (On-line)
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free