Soutěžte s Film a video! Pokud si přejete dostávat upozornění na nové soutěže, přihlašte se k odběru v pravém horním rohu!

Blesková soutěž o VIP vstupenky na křest DVD filmu Žena na rozcestí UKONČENA

Nadřazená kategorie: Rubriky Kategorie: Soutěže
Datum zveřejnění Napsal Lenka Burianová

Zita KabátováMilí čtenáři Film a video, máme pro vás jedinečnou soutěž o VIP vstupenky na uzavřenou akci, která se koná u příležitosti 3. křtu DVD filmu Žena na rozcestí, o jehož vydání se zasloužil Filmexport Home Video. Tento křest se uskuteční ve středu 3. září od 17h v Café Royal (Vinohradská 48, Praha 2). Ano, jedná se o někdejší kino Bio Illusion, kde Zita Kabátová strávila mnoho let jako programová ředitelka.

Tento večer proto plánujeme jako speciální. Uvidíte nejen výstavu Zity Kabátové, ale také další předměty ve spojené expozici s výstavou Hvězdy první republiky na Vinohradech. Současné prostředí sálu Vás vrátí do období první republiky a po skončení našeho programu spolu s hosty Marií Formáčkovou, Zorkou Kohotovou a Jiřím Petráškem-Werichem uvidíte celý film Žena na rozcestí. O samotné DVD si mezitím můžete zasoutěžit na stránkách Československé filmové databáze

Od 5. 9. 2014 bude obnovená premiéra filmu Žena na rozcestí, takže pokud nevyhrajete, nezoufejte, můžete si zakoupit lístky na obnovenou premiéru filmu.

Soutěžíme celkem o 5 VIP vstupenek pro 2 osoby!

Soutěžní otázka: Kolik DVD obsahuje kolekce, kterou společnost Filmexport Home video vydala ke 100. výročí narození Zity Kabátové? Nápovědu hledejte zde.

KONEC SOUTĚŽE JE 2.9.2014 ve 10 hodin.

Soutěže se smí zúčastnit občané ČR. Správnou odpověď pište do odpovědního formuláře pod článkem. Vylosováno bude 5 výherců a jejich jména budou zveřejněna po ukončení soutěže pod tímto článkem. Výhercům pošleme e-mail s elektronickou vstupenkou a pokyny.

VYHRÁVAJÍ:

Josef Kuh, Adéla Bořková, Klára Ryšková, Barbora Petrtýlová a Petr Velechovský

Výhercům blahopřejeme, právě jim byl odeslán e-mail s instrukcemi a všem přejeme štěstí v dalším soutěžení!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Oblíbené scény a filmové hlášky

Website Design
Copyright 2011 - 2015. Licence Creative Commons. Blesková soutěž o VIP vstupenky na křest DVD filmu Žena na rozcestí UKONČENA. All Rights Reserved. Časopis Film a video, jehož autorem je Filmexport Home Video s.r.o., podléhá licenci Creative Commons. Uveďte autora, neužívejte komerčně 3.0 Unported. ISSN 1805-5028 (Print) ISSN 1805-5036 (On-line)
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free