Soutěžte s Film a video! Pokud si přejete dostávat upozornění na nové soutěže, přihlašte se k odběru v pravém horním rohu!

Soutěž s Václavem Víchem UKONČENA

Nadřazená kategorie: Rubriky Kategorie: Soutěže
Datum zveřejnění Napsal Lenka Burianová

Václav VíchSoutěžíme o set čtyř filmů na DVD, ve kterých za kamerou stál Václav Vích! V sadě najdete filmy C. a k. polní maršálek, Muži v offsidu/Načeradec, král kibiců a Hrdinný kapitán Korkorán. Znáte odpověď na jednoduchou soutěžní otázku? Zapojte se do soutěže!

 

O CO HRAJEME?

3x sada filmů C. a k. polní maršálek, Muži v offsidu/Načeradec, král kibiců a Hrdinný kapitán Korkorán

  

SOUTĚŽNÍ otázka:

Jaké je křestní jméno kapitána Korkorána (hraje ho Vlasta Burian) z filmu Hrdinný kapitán Korkorán? Správnou odpověď hledejte zde.

KONEC SOUTĚŽE: 3. 10. 2014 VE 12 HODIN

Soutěže se smí zúčastnit občané ČR. Výhry odesíláme nejpozději do 14 dnů od ukončení soutěže. Správnou odpověď pište do odpovědního formuláře pod článkem. Vylosováni budou 3 výherci a jejich jména budou zveřejněna po ukončení soutěže pod tímto článkem.

VYHRÁVAJÍ:

Luboš Mencák, Praha
Miroslav Malásek, Tišnov
Daniela Ostatková, Chvalčov

VÝHERCŮM GRATULUJEME A PŘEJEME VŠEM HODNĚ ŠTĚSTÍ V DALŠÍM SOUTĚŽENÍ!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Oblíbené scény a filmové hlášky

Website Design
Copyright 2011 - 2015. Licence Creative Commons. Soutěž s Václavem Víchem UKONČENA. All Rights Reserved. Časopis Film a video, jehož autorem je Filmexport Home Video s.r.o., podléhá licenci Creative Commons. Uveďte autora, neužívejte komerčně 3.0 Unported. ISSN 1805-5028 (Print) ISSN 1805-5036 (On-line)
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free