Soutěžte s Film a video! Pokud si přejete dostávat upozornění na nové soutěže, přihlašte se k odběru v pravém horním rohu!

Soutěž o DVD s Ferdinandem Pečenkou UKONČENA

Nadřazená kategorie: Rubriky Kategorie: Soutěže
Datum zveřejnění Napsal Lenka Burianová

Ferdinand PečenkaSoutěžíme o set tří filmů na DVD, ve kterých za kamerou stál Ferdinand Pečenka V sadě najdete filmy Přítelkyně pana ministra, Cesta do hlubin študákovy duše a Kristian. Znáte odpověď na jednoduchou soutěžní otázku? Zapojte se do soutěže!

 

O CO HRAJEME?

3x sada filmů Přítelkyně pana ministra, Cesta do hlubin študákovy duše a Kristian

  

SOUTĚŽNÍ otázka:

O které známé české osobnosti vypráví film Velké dobrodružství, jež vydá společnost Filmexport Home Video v říjnu tohoto roku? Správnou odpověď hledejte zde.

KONEC SOUTĚŽE: 29. 10. 2014 V 10 HODIN

Soutěže se smí zúčastnit občané ČR. Výhry odesíláme nejpozději do 14 dnů od ukončení soutěže. Správnou odpověď pište do odpovědního formuláře pod článkem. Vylosováni budou 3 výherci a jejich jména budou zveřejněna po ukončení soutěže pod tímto článkem.

VYHRÁVAJÍ:

Tereza Cízová, Kostelec nad Černými lesy
Richard Gospoš, Bohumín
Antonín Pavlačka, Tasovice

VÝHERCŮM GRATULUJEME A VŠEM PŘEJEME HODNĚ ŠTĚSTÍ V DALŠÍM SOUTĚŽENÍ!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Oblíbené scény a filmové hlášky

Website Design
Copyright 2011 - 2015. Licence Creative Commons. Soutěž o DVD s Ferdinandem Pečenkou UKONČENA. All Rights Reserved. Časopis Film a video, jehož autorem je Filmexport Home Video s.r.o., podléhá licenci Creative Commons. Uveďte autora, neužívejte komerčně 3.0 Unported. ISSN 1805-5028 (Print) ISSN 1805-5036 (On-line)
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free