Soutěžte s Film a video! Pokud si přejete dostávat upozornění na nové soutěže, přihlašte se k odběru v pravém horním rohu!

Soutěž o DVD s Františkem Čápem UKONČENA

Nadřazená kategorie: Rubriky Kategorie: Soutěže
Datum zveřejnění Napsal Lenka Burianová

František ČápSoutěžíme o set tří filmů na DVD, které režíroval František Čáp. V sadě najdete filmy Noční motýl, Jan Cimbura a Babička. Znáte odpověď na jednoduchou soutěžní otázku? Zapojte se do soutěže!

O CO HRAJEME?

3x sada filmů Noční motýl, Jan Cimbura a Babička

  

SOUTĚŽNÍ otázka:

Jak se jmenuje povídkový příběh, který najdete na DVD Hry a sny (vychází 10.12.), a jehož hlavní hrdinou je chlapec, který se ztratil v pražských ulicích na Štědrý den? Správnou odpověď hledejte zde.

KONEC SOUTĚŽE: 7. 1. 2015 V 10 HODIN

Soutěže se smí zúčastnit občané ČR. Výhry odesíláme nejpozději do 14 dnů od ukončení soutěže. Správnou odpověď pište do odpovědního formuláře pod článkem. Vylosováni budou 3 výherci a jejich jména budou zveřejněna po ukončení soutěže pod tímto článkem.

VYHRÁVAJÍ:

Josef Šebek, Stráž nad Nisou
Otto Horký, Karviná
Miluše Smolíková, Beroun

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Oblíbené scény a filmové hlášky

Website Design
Copyright 2011 - 2015. Licence Creative Commons. Soutěž o DVD s Františkem Čápem UKONČENA. All Rights Reserved. Časopis Film a video, jehož autorem je Filmexport Home Video s.r.o., podléhá licenci Creative Commons. Uveďte autora, neužívejte komerčně 3.0 Unported. ISSN 1805-5028 (Print) ISSN 1805-5036 (On-line)
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free