Soutěžte s Film a video! Pokud si přejete dostávat upozornění na nové soutěže, přihlašte se k odběru v pravém horním rohu!

Soutěž o filmy na DVD s Karlou Oličovou UKONČENA

Nadřazená kategorie: Rubriky Kategorie: Soutěže
Datum zveřejnění Napsal Lenka Burianová

Karla OličováSoutěžíme o set pěti filmů na DVD, ve kterých hraje Karla Oličová. V sadě najdete filmy Bílá nemoc, Filosofská historie, Karel Hynek Mácha, Ulička v ráji a Milan Rastislav Štefánik. Znáte odpověď na jednoduchou soutěžní otázku? Zapojte se do soutěže!

 O CO HRAJEME?

3x sada filmů Bílá nemoc, Filosofská historie, Karel Hynek Mácha, Ulička v ráji a Milan Rastislav Štefánik

  

 

SOUTĚŽNÍ otázka:

Který herec si zahrál roli Milana Rastislava Štefánika ve stejnojmenném filmu z roku 1935 a vysloužil si za tuto roli cenu? Správnou odpověď hledejte zde.

KONEC SOUTĚŽE: 6. 2. 2015 V 10 HODIN

Soutěže se smí zúčastnit občané ČR. Výhry odesíláme nejpozději do 14 dnů od ukončení soutěže. Správnou odpověď pište do odpovědního formuláře pod článkem. Vylosováno bude 5 výherců a jejich jména budou zveřejněna po ukončení soutěže pod tímto článkem.

VYHRÁVAJÍ:

Anna Pytlíková, Holýšov
Petra Stárková, Praha
Milada Sedová, Chrudim

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Oblíbené scény a filmové hlášky

Website Design
Copyright 2011 - 2015. Licence Creative Commons. Soutěž o filmy na DVD s Karlou Oličovou UKONČENA. All Rights Reserved. Časopis Film a video, jehož autorem je Filmexport Home Video s.r.o., podléhá licenci Creative Commons. Uveďte autora, neužívejte komerčně 3.0 Unported. ISSN 1805-5028 (Print) ISSN 1805-5036 (On-line)
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free