Soutěžte s Film a video! Pokud si přejete dostávat upozornění na nové soutěže, přihlašte se k odběru v pravém horním rohu!

Soutěž o DVD s českými filmy UKONČENA

Nadřazená kategorie: Rubriky Kategorie: Soutěže
Datum zveřejnění Napsal redakce

Od září pro nás společnost FILMEXPORT HOME VIDEO připravuje hned několik zajímavých titulů na DVD. Každý měsíc vyjdou dva zahraniční dokumenty a dva archivní české filmy. Informace o těchto novinkách získáte v průběhu srpna na stránkách vydavatele. DVD budou k dostání v novinové distribuci za pouhých 99 Kč. Společnost má ve svém portfoliu mnoho zajímavých a krásných filmů a vy máte právě teď možnost získat tři z nich zdarma. Stačí správně odpovědět a mít trochu štěstí při losování.

3x Tři chlapi v chalupě

ČR, 1963, 93 min., čb

Vesnická komedie podle populárního televizního seriálu

V Ouplavicích žije trio Potůčků: děda, syn a vnuk. Všichni tři hospodaří doma sami a vedou svéráznou domácnost. To však zdaleka není to nejhorší. Syn je předsedou družstva a vnuk předsedou ČSM. Oba funkcionáři vedou lítý boj se sousední vesnicí Piskoří a dopouštějí se takových podvodů, jako falšování výkazů o hospodářských výsledcích družstva. Ke všemu je komanduje a do všeho jim mluví děda Potůček. Jednoho dne přijíždí do vsi redaktor, aby napsal v Zemědělských rozhledech o vynikajících výsledcích ouplavických družstevníků. Vyjde pravda o podvodech Potůčků najevo?

Bonusy: slovo historika, fotografie, biografie a filmografie, soudobá dokumentace, soudobá dokumentace na DVD-ROM, rozhovory

3x 105% alibi

ČR, 1959, 89 min., čb

Český detektivní film o dvojnásobném vrahovi

Kdo z postav tohoto filmu je oním vrahem? Vedoucí hotelu Černá růže Alfréd Batysta, který se snaží zakrýt manko v podniku, nebo Karel Antoš a jeho kamarád Jirka Brož, kteří ukradli vyhrávající los? Vrahem však může být i dcera jedné z obětí, která svou pracovní nepřítomnost omlouvá otcovou nemocí, ale za otcem nepřijela. I syn paní Majky, který z vkladní knížky obětí vybírá dvanáct tisíc, jím může být. O komplikovanosti případu svědčí i to, že vybraná částka se shoduje s mankem v hotelu, a že manko bylo vlastně číšníka Kiciho, který měl právě v té době celou částku vrátit. Všechny malé či velké konflikty se zákonem a kdo opravdu vraždil vyšetří dvojice detektivů kapitán Tůma a nadporučík Líbal.

Bonusy: fotografie, biografie a filmografie, soudobá dokumentace, soudobá dokumentace na DVD-ROM

3x Karel a já

ČR, 1942, 94 min., čb

Komedie o muži, který zapomněl na svou vlastní svatbu

Lucie očekává svého ženicha, ale ten se bohužel nedostaví. Předsvatební noc ho stála mnoho sil a díky veselé náladě zapomněl nejen na to, kde bydlí, ale i na svou vlastní svatbu. Lucie považuje jeho chování za neomluvitelné a svatbu chce zrušit. Oldřich, jehož mužská ješitnost tímto velice utrpěla, se rozhodl oženit s první dívkou, kterou potká. Sám však zjišťuje, že to není tak jednoduché, i když dívek je mnoho.

Bonusy: fotografie, biografie a filmografie, soudobá dokumentace

Soutěžní otázka:

Podle koho (autor předlohy) byl natočen  slavný český film Limonádový Joe?

Správné odpovědi hledejte na stránkách www.filmexport.cz.

Ze správných odpovědí budou vylosováni 3 výherci, kteří obdrží od každého DVD po 1 kuse.

Více o filmech vydávaných společností FILMEXPORT HOME VIDEO na www.filmexport.cz.

Správné odpovědi posílejte prostřednictvím odpovědního formuláře pod článkem. Soutěž bude ukončena 3. srpna 2012. Jména výherců najdete v tomto článku.

VYHRÁVAJÍ:

Jana Holková, Roudnice nad Labem
Jana Pištorová, Radovesice
Marie Kaiserová, Praha

Oblíbené scény a filmové hlášky

Website Design
Copyright 2011 - 2015. Licence Creative Commons. Soutěž o DVD s českými filmy UKONČENA. All Rights Reserved. Časopis Film a video, jehož autorem je Filmexport Home Video s.r.o., podléhá licenci Creative Commons. Uveďte autora, neužívejte komerčně 3.0 Unported. ISSN 1805-5028 (Print) ISSN 1805-5036 (On-line)
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free