Léto v Muzeu Karla Zemana!

Kategorie: Za poznáním
Vytvořeno čtvrtek 24. červenec 2014 10:58 Napsal MKZ

Vynález zkázyPrázdniny jsou v plném proudu a děti i dospělí mohou strávit příjemný letní čas v našem muzeu, kde jsme pro ně připravili speciální letní program.

Letní kino a večerní prohlídka expozice

K letním měsícům patří romantické večery a kouzlo letních kin. Jeden takový večer mohou návštěvníci strávit v sobotu, 26. 7. v Muzeu Karla Zemana.

Muzeum bude otevřeno až do 23:00. Poslední vstup do expozice bude ve 22:00, my ale doporučujeme přijít na prohlídku už dříve. Pro všechny návštěvníky muzea se totiž se soumrakem Saský dvůr promění v letní kino. Na velkém plátně a pod širým nebem budeme od 21:30 promítat Zemanův oceňovaný film Vynález zkázy. A aby si návštěvníci kouzlo sobotního večera vychutnali všemi smysly, připravili jsme pro ně i degustaci vybraných vín z vinařství Sonberk, oceněného titulem Vinařství roku 2013.

Film Vynález zkázy bude jako první Zemanův film digitálně restaurovaný, více o projektu Čistíme svět fantazie naleznete zde.

Za trilobity do muzea

V muzejní expozici se mohou děti od 4 do 7 let stát velkými dobrodruhy. Připravili jsme pro ně hru Cesta do pravěku, v rámci které děti procházejí jednotlivými stanovišti s úkoly a na konci hry najdou svého vlastního trilobita!

Starší a šikovné děti si také za hezkého počasí mohou po prohlídce expozice u nás vyrobit a nabarvit trilobita podle vlastní fantazie.

Nový turnus letních příměstských táborů

Pro velký zájem jsme přidali další, v pořadí již čtvrtý turnus letních příměstských táborů. Více o programu naleznete zde.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Oblíbené scény a filmové hlášky

Website Design
Copyright 2011 - 2015. Licence Creative Commons. Léto v Muzeu Karla Zemana!. All Rights Reserved. Časopis Film a video, jehož autorem je Filmexport Home Video s.r.o., podléhá licenci Creative Commons. Uveďte autora, neužívejte komerčně 3.0 Unported. ISSN 1805-5028 (Print) ISSN 1805-5036 (On-line)
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free