Pohádkové prázdniny v Kovači

Kategorie: Zajímavosti
Vytvořeno čtvrtek 1. srpen 2013 1:00 Napsal Zlatuše Žitná

Letošní ročník Pohádkových prázdnin byl již pátý. Konal se poslední červnovou sobotu 29. června 2013. Účast dětí a dospělých předčila veškerá očekávání – dětí se zúčastnilo pět set padesát a dospělých kolem osmi set.

Pro účastníky byla připravena pohádková cesta lesem, tentokrát na téma „Pohádkový rok v Kovači“. Do lesa děti vozila pohádková mašinka, která měla u malých návštěvníků velký úspěch. Součástí trasy byla stanoviště, kde děti plnily zadané úkoly a dostávaly odměny, například stavěly pec u Křemílka a Vochomůrky, poznávaly květiny u kouzelníků, prošly velikonoční dráhu u zajíčků apod. Na posledním stanovišti je čekal vánoční stromeček s čertem, Mikulášem a andělem a pochopitelně i dárky.

Poté následoval hlavní program, který uváděl Vláďa Gernat. Vystoupili zde kouzelníci, artisté a taneční skupiny.Také zde proběhl již druhý ročník projektu Děti dětem, kde šikovné dětičky mohly předvést, o umí – tanec, hru na flétnu, trubku, zpěv, malování atd.

Na závěr vstoupila Heidi Janků, která to s dětmi skutečně umí a je skvělá! Večer ještě následovala ,,Taneční zábava pod hvězdami" pro dospělé, kde zahrála skupina F. Mejdra - Fanda a jeho banda.

Jedním ze sponzorů byla i společnost Filmexport Home Video, která věnovala dětem různá DVD.

Kompletní fotogalerie akce je zde.

FOTO: Pohádkové prázdniny

Komentáře   

0 #3 Lenka Burianová 2013-09-02 14:08
Omlouvám se za zpoždění, opravdu to bylo kvůli dovolené, zaspala jsem já, již je to napravené, výherci zveřejnění, ceny v poště. Děkuji za pochopení.
Citovat
0 #2 Nikl 2013-08-29 13:10
Kde zaspal šotek?
Citovat
+14 #1 Karel 2013-08-24 14:56
Co se to děje?
Tato soutěž měla být vyhodnocena už ve středu 21.8.a pořád nic.Možná je to absencí některých redaktorů z důvodu dovolených.
Jinak jste vždy naprosto vzorní a přesní jak švýcarské hodinky.
Určitě se to zase po dovolených srovná. Mnoho zdaru!
Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Oblíbené scény a filmové hlášky

Website Design
Copyright 2011 - 2015. Licence Creative Commons. Pohádkové prázdniny v Kovači. All Rights Reserved. Časopis Film a video, jehož autorem je Filmexport Home Video s.r.o., podléhá licenci Creative Commons. Uveďte autora, neužívejte komerčně 3.0 Unported. ISSN 1805-5028 (Print) ISSN 1805-5036 (On-line)
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free