Premiéry v kinech

Wilsonov: Proč má Vojta Dyk předkus a odstáté uši?

Kategorie: Premiéry v kinech
Vytvořeno pondělí 31. srpen 2015 14:09 Napsal TZ

Wilsonov - úvodní fotografieNová česká detektivní  komedie Wilsonov  s Jiřím Macháčkem, Vojtěchem Dykem a Táňou Pauhofovou  v hlavních rolích bude mít premiéru 1. října letošního roku. 

Unikátní objev při restaurování filmu Karla Zemana

Kategorie: Premiéry v kinech
Vytvořeno pondělí 13. červenec 2015 9:03 Napsal MKZ

Vynález zkázkyDiváci zhlédli po téměř šedesáti letech vystřiženou scénu z filmu Vynález zkázy! Během prací na digitálním restaurování filmu Karla Zemana Vynález zkázy se restaurátorům podařil nečekaný a unikátní objev: byla nalezena vystřižená scéna z filmu! Významná scéna, o jejíž existenci ještě donedávna nikdo nevěděl, tak byla po téměř 60 letech navrácena zpět do filmu. Diváci ji mohli poprvé zhlédnout při světové premiéře restaurovaného filmu, která proběhla 10. 7. 2015 od 20:00 souběžně na MFF Karlovy Vary, na obrazovkách České televize, v rámci Světové výstavy EXPO 2015 v Turíně a také v New Yorku.

Miroslava Zikmunda doprovodila na premiéru „jeho“ Tatra

Kategorie: Premiéry v kinech
Vytvořeno středa 3. září 2014 14:50 Napsal TZ

Miroslav ZikmundFilmový příběh Století Miroslava Zikmunda vstupuje do kin! Nový český celovečerní dokument  Století Miroslava Zikmunda se představí prvním divákům ve slavnostní premiéře 3. září v kině Lucerna. Od 4. září 2014 vstoupí snímek režiséra Petra Horkého do kin. 

Premiéry v kinech – duben

Kategorie: Premiéry v kinech
Vytvořeno úterý 1. duben 2014 1:00 Napsal Monika Nguyen

Tak se nám měsíc opět sešel s měsícem a na aprílové dny tu máme obrovskou spoustu novinek v kině, takže se nudit určitě nebudeme. A jakoby se tento měsíc roztrhl pytel s dokumentárními filmy…

Premiéry v kinech – březen

Kategorie: Premiéry v kinech
Vytvořeno úterý 11. březen 2014 0:00 Napsal Monika Nguyen

I v měsíci březnu na vás čekají novinky, které musíte vidět. A jakéže to jsou? V tomto článku se to dozvíte a můžete se podívat i na ukázky.

Premiéry v kinech – leden

Kategorie: Premiéry v kinech
Vytvořeno sobota 11. leden 2014 0:00 Napsal Monika Nguyen

Leden se kvapem blíží, a proto jsou známy již všechny filmové premiéry.

Premiéry v kinech - březen

Kategorie: Premiéry v kinech
Vytvořeno neděle 3. březen 2013 0:00 Napsal Iva Přivřelová

Hurá do kina! I v březnu se můžete těšit na super novinky. Premiéru budou mít snímky - Mocný vládce Oz, Martin a Venuše, Smrtonosná past: Opět v akci, Mizející vlny, Tenkrát na Západě, Spring Breakers, Mama, Renoir, Croodsovi, Hledá se prezident, Na dřeň a další. O všech filmech se dočtete uvnitř článku.

Premiéry v kinech - únor

Kategorie: Premiéry v kinech
Vytvořeno neděle 3. únor 2013 0:00 Napsal Iva Přivřelová

V měsíci únoru se můžete těšit na mnoho zajímavých filmů. Do kin míří: Hitchcock, Konečná, Paříž-Manhattan, Nádherné bytosti, Láska, Hledá se Nemo 3D, Babovřesky, Sněhurka: Jiný příběh, Zlomené město, Sessions, Let, Láska všemi deseti, Jeníček a Mařenka, Královský víkend a Terapie láskou.

Lednové premiéry v kinech

Kategorie: Premiéry v kinech
Vytvořeno čtvrtek 3. leden 2013 0:00 Napsal Iva Přivřelová

V lednu nás opět čeká spousta zajímavých novinek. Do kin míří filmy Frankenweenie, Bídníci, Mistr, Hon, Nespoutaný Django, Hořící keř, Nadějné vyhlídky, Sunset Boulevard, Mládeži nepřístupno, Paralelní světy a mnoho dalšího.

Prosincové premiéry v kinech

Kategorie: Premiéry v kinech
Vytvořeno čtvrtek 6. prosinec 2012 0:00 Napsal Iva Přivřelová

Novinky v kinech na měsíc prosinec - Proti větru, Kuře na švestkách, Ministr, Legendární parta, Pevnost, Titus, Anna Karenina, Oui, šéfe!, Hobit: Neočekávaná cesta, Louskáček, Pí a jeho život, Ladíme!, Večer s Leónem a Lightfootem, Sammyho dobrodružství 2 a Jack Reacher: Poslední výstřel.

Oblíbené scény a filmové hlášky

Website Design
Copyright 2011 - 2015. Licence Creative Commons. Premiéry v kinech. All Rights Reserved. Časopis Film a video, jehož autorem je Filmexport Home Video s.r.o., podléhá licenci Creative Commons. Uveďte autora, neužívejte komerčně 3.0 Unported. ISSN 1805-5028 (Print) ISSN 1805-5036 (On-line)
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free