Anthony Hopkins složil valčík

Kategorie: Zajímavosti
Vytvořeno úterý 15. červenec 2014 8:48 Napsal Lenka Burianová

Anthony HopkinsDnes mi moje kolegyně ukázala úžasné video. Je na něm orchestr André Rieua, slavného nizozemského houslisty, skladatele, kapelníka a hudebního producenta, který si pro diváky připravil speciální překvapení. Na svém koncertě poprvé zahrál valčík, který složil slavný hollywoodský herec. Všichni ho známe zejména jako Hannibala Lectera z filmu Mlčení jehňátek!

 Ano, není to nikdo jiný než Anthony Hopkins. Věřili byste tomu, že Sir Hopkins je úžasný skladatel? Po střední škole totiž studoval hudbu a drama na Cardiff College ve Walesu. A právě někdy v této době složil valčík, který dlouho ležel v šuplíku. Byl příliš nesmělý na to, aby ho někdy zahrál nebo nechal zahrát orchestrem. Až jednoho dne uviděl v televizi Andrého Rieua. To je on, to je ten člověk, který zahraje můj valčík - napadlo Anthonyho. A tak zavolal jeho agentovi, který telefon předal Andrému. 

Sir Hopkins a André Rieu

Někdo napsal valčík a byl by rád, kdybys ho zahrál. Andrému stále fanoušci nabízí skladby, které sami napsali, takže to nebylo nic neobvyklého. Překvapením však bylo, když uslyšel pana Hopkinse, který mu vyjádřil úctu a požádal ho o nastudování valčíku And The Waltz Goes On. Poslal mu podklady a jeho orchestr vytvořil aranžmá. Poslechněte si, jak skvostně tento valčík zní.

embed video plugin powered by Union Development

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Oblíbené scény a filmové hlášky

Website Design
Copyright 2011 - 2015. Licence Creative Commons. Anthony Hopkins složil valčík. All Rights Reserved. Časopis Film a video, jehož autorem je Filmexport Home Video s.r.o., podléhá licenci Creative Commons. Uveďte autora, neužívejte komerčně 3.0 Unported. ISSN 1805-5028 (Print) ISSN 1805-5036 (On-line)
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free