Zajímavosti

Cesta do lesa a seriál Missing

Kategorie: Zajímavosti
Vytvořeno čtvrtek 21. červen 2012 10:59 Napsal Mgr. Ondřej Slanina

Velký znalec českého filmu Jaroslav Sedláček v devadesátých letech řekl: ,,Český film jen tak nezanikne, prostě proto, že hodně vydrží.“ Naše zbrusu nová rubrika bude pojednávat o nejzajímavějších projektech, které jsou v realizaci. Dnes se podíváme na natáčení nového filmu Tomáše Vorla Cesta do lesa i vysokorozpočtového hollywoodského seriálu Missing natáčeného z velké části i u nás. Příště se podíváme také na natáčení vysokorozpočtového evropského seriálu Borgiové, jehož druhá série se již za pár dní začíná v Praze natáčet.

Kradou nám jídlo a sdílejí s námi lože

Kategorie: Zajímavosti
Vytvořeno středa 20. červen 2012 0:00 Napsal Lenka Burianová

Havěti kolem nás se skutečně nachází mnoho. Dokládá to i stejnojmenný dokumentární seriál, který jsem nedávno viděla. Samotnou mě překvapilo, kolik nechtěných spolubydlících s námi v našich domovech i mimo ně žije. Kradou nám jídlo, sdílejí s námi lože a cupují nám oblečení. A někteří nás žerou zaživa! Stačí si vzít elektronový mikroskop a můžeme se podívat na safari v našem obývacím pokoji.

Oblíbené scény a filmové hlášky

Website Design
Copyright 2011 - 2015. Licence Creative Commons. Zajímavosti. All Rights Reserved. Časopis Film a video, jehož autorem je Filmexport Home Video s.r.o., podléhá licenci Creative Commons. Uveďte autora, neužívejte komerčně 3.0 Unported. ISSN 1805-5028 (Print) ISSN 1805-5036 (On-line)
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free