Unikátní koncerty Hudby Hradní stráže a Policie ČR

Kategorie: Zajímavosti
Vytvořeno středa 4. červen 2014 13:46 Napsal Mgr. Vlaďka Dobiášová

Série koncertů na podporu Českého národního registru dárců kostní dřeně byla zahájena v březnu 2014 a bude pokračovat až do října letošního roku. Cílem je získat nové potenciální dárce, nové dobrovolníky pro zápis do národního registru dárců.

Při těchto hudebních vystoupeních zazní slavné hity jako např. Orchestrion, James Bond Thema, Četník v New Yorku, Goldeneye , Život je jen náhoda, Dívka v modrém, Byl by hřích. Nevšední kulturní zážitek podpoří zpěvem sólisté Ivana Brožová, Gabriela Urbánková, Tomáš Savka a Radek Bastl.

Na koncerty jsou srdečně zváni nejen příznivci pěkné hudby a mimořádného kulturního zážitku, ale především ti, kteří nejsou lhostejni k myšlence pomoci vrátit zdraví člověku, jehož život visí na vlásku.

Veškeré informace, data a místa konání koncertů najdete na

www.policie.cz/kostnidren

Oblíbené scény a filmové hlášky

Website Design
Copyright 2011 - 2015. Licence Creative Commons. Unikátní koncerty Hudby Hradní stráže a Policie ČR. All Rights Reserved. Časopis Film a video, jehož autorem je Filmexport Home Video s.r.o., podléhá licenci Creative Commons. Uveďte autora, neužívejte komerčně 3.0 Unported. ISSN 1805-5028 (Print) ISSN 1805-5036 (On-line)
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free