Soutěžte s Film a video! Pokud si přejete dostávat upozornění na nové soutěže, přihlašte se k odběru v pravém horním rohu!

Soutěž o knihu Naplánovaná kinematografie UKONČENA

Nadřazená kategorie: Rubriky Kategorie: Soutěže
Datum zveřejnění Napsal Lenka Burianová

Máme pro vás další soutěž. Tentokrát hrajeme o knihu Naplánovaná kinematografie, kterou sestavil Pavel Skopal. Tato publikace pojednává o Českém filmovém průmyslu v letech 1945-1960. Je sestavena z badatelských poznatků a vypovídá o změnách ve filmovém průmyslu, ke kterým došlo v poválečném Československu. Toužíte po této knize? Nyní máte možnost získat ji zdarma. Ze správných odpovědí vylosujeme 3 z vás, kteří knihu obdrží. Sponzorem soutěže je nakladatelství Academia.

 

SPONZOREM SOUTĚŽE je nakladatelství Academia

O CO HRAJEME?

3x kniha Naplánovaná kinematografie

RECENZE NA KNIHU

Soutěžní otázka:
Jak se jmenuje kniha, kterou v roce 2011 vydalo nakladatelství Academia a která má podtitul Po stopách pražských biografů? Autory knihy jsou Jaroslav a Miroslav Čvančarovi.  Správnou odpověď hledejte na stránkách vydavatelství - klikněte zde.

Soutěž končí 10. května 2013 ve 12 hodin!

Soutěže se smí zúčastnit občané ČR. Výhry odesíláme nejpozději do 14 dnů od ukončení soutěže. Správnou odpověď pište do odpovědního formuláře pod článkem. Vylosování budou 3 výherci a jejich jména budou zveřejněna po ukončení soutěže pod tímto článkem.

VYHRÁVAJÍ:

Michaela Biliová, Liberec
Zdeněk Haluska,  Nusle
Aleš Hřava, Jindřichův Hradec

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Oblíbené scény a filmové hlášky

Website Design
Copyright 2011 - 2015. Licence Creative Commons. Soutěž o knihu Naplánovaná kinematografie UKONČENA. All Rights Reserved. Časopis Film a video, jehož autorem je Filmexport Home Video s.r.o., podléhá licenci Creative Commons. Uveďte autora, neužívejte komerčně 3.0 Unported. ISSN 1805-5028 (Print) ISSN 1805-5036 (On-line)
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free