Muzejní noc a 1. narozeniny v MUZEU KARLA ZEMANA

Kategorie: Zajímavosti
Vytvořeno středa 11. září 2013 14:16 Napsal MKZ

Vážení přátelé Muzea Karla Zemana, zasíláme vám další dobré zprávy! Muzeum Karla Zemana se s hrdostí připojuje k prestižním pražským muzeím a otevírá své brány v sobotu 14. září ve večerních hodinách v rámci tradiční akce Muzejní noc. Návštěvníky kromě zpřístupnění atraktivní expozice muzea v netradičních hodinách čeká slavnostní nasvícení areálu, noční plavby lodí ElektroNemo (do 22:00), křížovky a kvízy, ukázky workshopů animace a trikového filmu i promítání Zemanových filmů. 

Filmovým projekcím bude za příznivého počasí vévodit open air uvedení Vynálezu zkázy od 21:00 v Saském dvoře. ElektroNemo pak vyjíždí do 22:00.

Zpřístupnění expozice v rámci Muzejní noci předznamenává sérii akcí pořádaných u příležitosti 1. výročí otevření Muzea Karla Zemana. V jeho rámci na návštěvníky dále čeká rozšíření expozice o originály kostýmů ze Zemanových filmů, interaktivní víkend v Muzeu Karla Zemana s půjčovnou filmových kostýmů, filmovou maskérnou a kostymérnou ve spolupráci s Barrandov Studio, speciální audiovizuální koncerty skupiny Clarinet Factory na Čertovce v rámci festivalu SIGNAL a filmový víkend s Karlem Zemanem v divadle Minor připravovaný ve spolupráci s festivalem Struny podzimu. Na podzim je na co se těšit!!!

Neshledanou u nás v Muzeu

Muzeum Karla Zemana

Oblíbené scény a filmové hlášky

Website Design
Copyright 2011 - 2015. Licence Creative Commons. Muzejní noc a 1. narozeniny v MUZEU KARLA ZEMANA. All Rights Reserved. Časopis Film a video, jehož autorem je Filmexport Home Video s.r.o., podléhá licenci Creative Commons. Uveďte autora, neužívejte komerčně 3.0 Unported. ISSN 1805-5028 (Print) ISSN 1805-5036 (On-line)
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free