Soutěžte s Film a video! Pokud si přejete dostávat upozornění na nové soutěže, přihlašte se k odběru v pravém horním rohu!

Soutěž o knihu Vlasta Burian - Král komiků UKONČENA

Nadřazená kategorie: Rubriky Kategorie: Soutěže
Datum zveřejnění Napsal Lenka Burianová

Líbí se vám naše soutěže? Máme pro vás další. Tentokrát hrajeme o úžasnou knihu Vlasta Burian - Král komiků, kterou napsal bohužel letos zesnulý filmový historik Karel Čáslavský. Tato publikace vás provede celou filmografií našeho významného filmového komika Vlasty Buriana prostřednictvím výstřižků z dobového tisku, historických plakátů, okřídlených citátů i vtipných filmových dialogů. Toužíte po této knize? Nyní máte možnost získat ji zdarma. Ze správných odpovědí vylosujeme 3 z vás, kteří knihu obdrží. Sponzorem soutěže je nakladatelství Fragment.

 

SPONZOREM SOUTĚŽE je Fragment

O CO HRAJEME?

3x kniha Vlasta Burian - Král komiků

RECENZE NA KNIHU

Soutěžní otázka:
Kdo je autorem knihy Velká encyklopedie vědy, kterou vydalo nakladatelství Fragment? Správnou odpověď hledejte na stránkách vydavatelství - klikněte zde.

Soutěž končí 22. dubna 2013 ve 12 hodin!

Soutěže se smí zúčastnit občané ČR. Výhry odesíláme nejpozději do 14 dnů od ukončení soutěže. Správnou odpověď pište do odpovědního formuláře pod článkem. Vylosování budou 3 výherci a jejich jména budou zveřejněna po ukončení soutěže pod tímto článkem.

VYHRÁVAJÍ:
Lenka Svobodová, Brno
Jitka Hubková, Most
Světlana Vájová, Dolní Město

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Oblíbené scény a filmové hlášky

Website Design
Copyright 2011 - 2015. Licence Creative Commons. Soutěž o knihu Vlasta Burian - Král komiků UKONČENA. All Rights Reserved. Časopis Film a video, jehož autorem je Filmexport Home Video s.r.o., podléhá licenci Creative Commons. Uveďte autora, neužívejte komerčně 3.0 Unported. ISSN 1805-5028 (Print) ISSN 1805-5036 (On-line)
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free