Soutěžte s Film a video! Pokud si přejete dostávat upozornění na nové soutěže, přihlašte se k odběru v pravém horním rohu!

Soutěž o filmy režiséra Josefa Macha UKONČENA

Nadřazená kategorie: Rubriky Kategorie: Soutěže
Datum zveřejnění Napsal Lenka Burianová

Soutěžíme o dvě sady DVD s filmy Josefa Macha pro 2x 3 výherce! První sada obsahuje filmy v digipacku Na dobré stopě a Florián a druhá Prosím nebudit a Tři chlapi v chalupě. Vyhrát může 6 z vás, proto neváhejte ani minutu a zapojte se do soutěže!

 

 

1. sada - Na dobré stopě a Florián

2. sada - Prosím nebudit a Tři chlapi v chalupě

 

 

SOUTĚŽNÍ otázka:

Film Na dobré stopě vyšel i v luxusním dvoudiskovém balení, vydala ho společnost Filmexport Home Video. Součástí druhého bonusového disku jsou rozhovory se slavnými osobnostmi i s účastníky natáčení. Mezi nimi můžeme také najít jméno našeho slavného spisovatele. Víte kterého? Správnou odpověď hledejte zde.

Soutěže se smí zúčastnit občané ČR. Výhry odesíláme nejpozději do 14 dnů od ukončení soutěže. Správnou odpověď pište do odpovědního formuláře pod článkem. Vylosování budou 2x 3 výherci a jejich jména budou zveřejněna po ukončení soutěže pod tímto článkem.

SOUTĚŽ KONČÍ: 29. 3. 2013 ve 12 hodin.

VYHRÁVAJÍ:
1. sadu - Miroslava Töpferová, Brno; Bohuslav Kouba, Stříbrná Skalice; Eva Kučerová, Šebetov
2. sadu - Petr Zwikrisch, Havířov; Tereza Kovalová, Rtyně v Podkrkonoší; Otakar Kraft, Petřvald

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Oblíbené scény a filmové hlášky

Website Design
Copyright 2011 - 2015. Licence Creative Commons. Soutěž o filmy režiséra Josefa Macha UKONČENA. All Rights Reserved. Časopis Film a video, jehož autorem je Filmexport Home Video s.r.o., podléhá licenci Creative Commons. Uveďte autora, neužívejte komerčně 3.0 Unported. ISSN 1805-5028 (Print) ISSN 1805-5036 (On-line)
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free