2 DVD za 49 Kč!

Kategorie: Premiéry na Blu-ray a DVD
Vytvořeno středa 18. červenec 2012 21:25 Napsal Filmexport

Máte rádi dokumentární filmy? Ano? Pak vás jistě potěšíme. V příštích několika týdnech se na pultech trafik objeví edice dvou DVD za akční cenu 49 Kč! Jako první míří na novinové stánky tyto dvě edice - dokumentární filmy Ian Fleming - tvůrce Jamese Bonda a James Bond a jeho hračky a jako druhou kolekci se vám nabízíme dokumenty Uvnitř raketoplánu a Uvnitř vesmírné stanice. Obě sady seženete na novinových stáncích od 19. července 2012. V prodeji budou pouze do 25. července 2012.

PRVNÍ KOLEKCE

James Bond a jeho hračky

Filmoví fanoušci se nemohou nabažit hraček Jamese Bonda. Ať již pronásleduje padouchy ve vesmírných korábech nebo odposlouchává své nepřátele ultra-sofistikovaným špiónským vybavením, britský tajný agent 007 je vždy garantem těch nejlepších, nejšílenějších a nejkreativnějších hraček, které se kdy na stříbrném plátně objevily.

originální název: Modern Marvels: James Bond Gadgets
délka: 44 min.
barva: barevný
rok výroby: 2002
studio: A&E Television Networks, LLC.
země původu: USA
režie: Tom Jennings
jazyková verze: česká, anglická

BĚZNÁ CENA: 59 Kč

{youtube}x4ylBmnMoi8{/youtube}

Ian Fleming - tvůrce Jamese Bonda

Ian Fleming (1908-1964), tvůrce Jamese Bonda, se velmi podobal své fiktivní postavě. Fleming byl špión, známý sukničkář a miloval své martini protřepané, ne míchané. Patřil k britské aristokracii, byl novinářem, bankéřem a vojákem. Svůj první román napsal ve věku 43 let. Během dalších 11 let napsal 13 románů s Bondem a knihu pro děti Chitty Chitty Bang Bang. Od okamžiku převedení na filmové plátno, James Bond zahájil nejdelší filmový seriál na světě. O čtyřicet let později se James Bond stal světově nejznámějším špiónem.

originální název: Biography: Ian Fleming
délka: 45 min.
barva: barevný
rok výroby: 2004
studio: A&E Television Networks, LLC.
země původu: USA
jazyková verze: česká, anglická

BĚZNÁ CENA: 59 Kč

{youtube}Bm-AFL7U_b0{/youtube}

Cena setu, ve kterém najdete obě DVD - 49 Kč

DRUHÁ KOLEKCE

Uvnitř raketoplánu

Dokument „Uvnitř raketoplánu“ vás provede celým procesem od startu až do přistání. Postupně odkryjeme jednotlivé vrstvy tohoto legendárního vesmírného dopravního prostředku, abychom zjistili, jak funguje a jakých úspěchů dosáhl za svou existenci.
Vyslání raketoplánu na oběžnou dráhu předchází nevídaně rozsáhlé plánování, budování i testování. Od začátku až do konce je k tomu, aby se raketoplán odlepil od země zapotřebí asi třiceti tisíc lidí: od pozemního personálu, který připravuje ranvej pro start raketoplánu, přes pracovníky, kteří na raketoplán montují třicet tisíc jedinečných křemíkových destiček, jež plní úlohu tepelného štítu, až po astronauty, kteří raketoplán pilotují – s nimi všemi odhalíme, co všechno je zapotřebí k tomu, aby nejúžasnější stroje na světě vzlétly.

originální název: Inside the Space Shuttle
délka: 52 min.
barva: barevný
rok výroby: 1998
studio: DISCOVERY COMMUNICATIONS, LLC.
země původu: USA
jazyková verze: česká, anglická

BĚZNÁ CENA: 59 Kč

{youtube}uwpDyQg3yPc{/youtube}

Uvnitř vesmírné stanice

Budování Mezinárodní vesmírné stanice (ISS) trvalo déle než pět let a vyžádalo si nejen zdroje a spolupráci šestnácti národů, ale i nesmírnou představivost stovek tisíc lidí po celém světě. Toto je příběh o obětech i odhodlání lidí, kteří se dali dohromady bez ohledu na vzájemné kulturní rozdíly a pustili se společně do projektu, který by nikdy žádný národ sám a bez pomoci nezvládl.

originální název: Inside the Space Station
délka: 46 min.
barva: barevný
rok výroby: 2000
studio: DISCOVERY COMMUNICATIONS, LLC.
země původu: USA
režie: Pierre de Lespinois
jazyková verze: česká, anglická

BĚZNÁ CENA: 59 Kč

{youtube}bfjjsUEXp1E{/youtube}

Cena setu, ve kterém najdete obě DVD - 49 Kč

A takhle to bude vypadat na stáncích. Pokud vás tato nabídka zaujala, žádejte tuto edici u svého prodejce tisku. Pro zvětšení náhledů klikněte na obrázek.

NÁHLED KOLEKCÍ

 

Oblíbené scény a filmové hlášky

Website Design
Copyright 2011 - 2015. Licence Creative Commons. 2 DVD za 49 Kč!. All Rights Reserved. Časopis Film a video, jehož autorem je Filmexport Home Video s.r.o., podléhá licenci Creative Commons. Uveďte autora, neužívejte komerčně 3.0 Unported. ISSN 1805-5028 (Print) ISSN 1805-5036 (On-line)
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free