2 DVD za 49 Kč!

Kategorie: Premiéry na Blu-ray a DVD
Vytvořeno čtvrtek 2. srpen 2012 0:00 Napsal Filmexport

Máte rádi dokumentární filmy? Ano? Pak vás jistě potěšíme. V příštích několika týdnech se na pultech trafik objeví edice dvou DVD za akční cenu 49 Kč! Jako první míří na novinové stánky tyto dvě edice - dokumentární filmy Krav Maga + SWAT a jako druhou kolekci se vám nabízíme dokumenty Tank T-34 a Tanky vítězství. Obě sady seženete na novinových stáncích od 1. srpna 2012. V prodeji budou pouze do 8. srpna 2012.

PRVNÍ KOLEKCE

Krav Maga

 

Krav Maga je drsný, vše dovolující bojový styl, který se používá k odzbrojení a zneškodnění ozbrojených útočníků. Byl vytvořen pro izraelské obranné síly ve 40. letech a představuje oficiální soustavu technik pro sebeobranu a boj zblízka.

Aby se naši průvodci stali skutečnými lidskými zbraněmi, cestují do některých z nejposvátnějších míst na světě, kde se učí uniknout smrtícím chvatům, zneškodnit zbraně nebo vypilovat bezohledné protiútoky. Jejich cesta končí bojem s celou elitní jednotkou profesionálů Krav Maga.

originální název: Human Weapon: Krav Maga of the Israeli Commandos 
délka: 45 min.
barva: barevný
rok výroby: 2007
studio: A&E Television Networks, LLC.
země původu: USA
režie: Patrick Leigh - Bell
obraz: 4:3 PAL, region 2
zvuk: Dolby Digital 2.0
jazyková verze: česká, anglická

BĚZNÁ CENA: 59 Kč

{youtube}GsPjLX1ZoAc{/youtube}

SWAT

První jednotka SWAT vznikla už před více než čtyřiceti lety. U jejího zrodu stál důstojník John Nelson a inspektor Daryl Gates. Policejní oddíly SWAT mají pravomoc řešit celou řadu rizikových situací. Jakou mají výzbroj a co všechno musí umět, aby mohly podat více než stoprocentní výkon? To vše se dozvíte v tomto jedinečném dokumentu.

originální název: Tools of the Trade: SWAT
délka: 49 min.
barva: barevný
rok výroby: 2006
studio: NGC Network US, LLC.
země původu: USA
obraz: 16:9 PAL, region ALL
zvuk: Dolby Digital 2.0
jazyková verze: česká, anglická

BĚZNÁ CENA: 59 Kč

{youtube}cVHsZ42ySyc{/youtube}

Cena setu, ve kterém najdete obě DVD - 49 Kč

DRUHÁ KOLEKCE

Tank T-34

Ruský tank T-34 byl pravděpodobně nejlepším tankem celé 2. světové války. Ve srovnání se západními tanky byl velice jednoduchý. Klíčem k úspěchu T-34 bylo jeho pancéřování, silné téměř 5 cm, a také jeho kanón. První modely byly vyzbrojeny 76 mm děly. Pozdější tanky však byly vybaveny ještě vražednějším, 85 mm dělem. Další výhodou byl dieselový motor, který nezačal hned hořet, když byl tank zasažen. Tyto tanky byly vyvinuty v dokonalém utajení na Sibiři. Sovětští inženýři a dělníci v katastrofálních podmínkách započali jejich výrobu ve velkém, pracovali do úmoru, byli totálně vyčerpaní. Tank T-34 se zúčastnil těch největších tankových bitev v historii na Východní frontě.

 

originální název: Battle Stations: T-34 Russia´s Vict
délka: 45 min.
barva: černobílý/barevný
rok výroby: 2001
studio: A&E Television Networks
země původu: USA
režie: Taylor Downing
obraz: 4:3 PAL, region 2
zvuk: Dolby Digital 2.0
jazyková verze: česká, anglická

 

BĚZNÁ CENA: 59 Kč

{youtube}nVY_VgAhEFM&gl=CZ&lr=1&hl=cs{/youtube}

Tanky vítězství

Věhlasný a nejdokonalejší stroj své doby tank T-34 pomohl Rudé armádě porazit Německo na východní frontě, přesto se zdá, že legenda, jíž byl tank T-34 opředen, byla dávno zapomenuta. Víme o něm už jen velmi málo a spoustu toho jsme už zapomněli. V tomto dokumentárním filmu odborníci společně s veterány z prvních linií divákům ukážou, jak se T-34 stal nejlepším tankem 2. světové války. Vítězství na východní frontě je v mnoha ohledech právě zásluhou tanků T-34 a těžkých tanků IS-2, jakož i těch, kteří tento legendární bitevní stroj zkonstruovali, a těch, kteří ho v bojích ovládali.

 

originální název: Tanks of Victory
délka: 44 min.
barva: barevný
rok výroby: 2003
studio: TV Channel Russia
země původu: Rusko
režie: Valerij Balajan
scénář: Valerij Balajan
obraz: 4:3 PAL, region 2
zvuk: Dolby Digital 2.0
jazyková verze: česká, ruská

 

BĚZNÁ CENA: 59 Kč

{youtube}fKpKH5BSPt4{/youtube}

Cena setu, ve kterém najdete obě DVD - 49 Kč

A takhle to bude vypadat na stáncích. Pokud vás tato nabídka zaujala, žádejte tuto edici u svého prodejce tisku. Pro zvětšení náhledů klikněte na obrázek.

NÁHLED KOLEKCÍ

 

Oblíbené scény a filmové hlášky

Website Design
Copyright 2011 - 2015. Licence Creative Commons. 2 DVD za 49 Kč!. All Rights Reserved. Časopis Film a video, jehož autorem je Filmexport Home Video s.r.o., podléhá licenci Creative Commons. Uveďte autora, neužívejte komerčně 3.0 Unported. ISSN 1805-5028 (Print) ISSN 1805-5036 (On-line)
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free